INTERNE COMPETITIE

Voor alle VERSLAGEN van de INTERNE COMPETITIE klik op de volgende link   https://www.schaakclub-bakkeveen.nl/category/competie-intern/

Uitslagen

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 28 september  2022

Wit                                                    Zwart                                         Uitslag

Jasper  Zijlstra                            –      Freek Leistra                               1-0

Robin Baines                               –      Jens de Roos                              1-0

Jelle Bergsma                             –      Sebe Steenhuis                          1-0

Jaap Weidema                            –      Gerrit Meppelink                         1-0

Bauke Hoogstra                          –      Wim van Dijk                               1-0

Rienk van Dijk                             –      Jack Zeilstra                                0-1

Simke Terpstra                           –      Mon Bonte                                  0-1

Frederik Vogelzang                     –      MP van der Meer                         0-1

Tjerke van der Woude                 –      Ben de Vries                               0-1

Wiebe Hoekstra                          –      Afwezig met geldige reden

Anne van Streun                         –      Afwezig met geldige reden

Harm Blumers                            –      Afwezig met geldige reden

Fons Joorman                             –      Oneven

Ranglijst

Ranglijst bijgewerkt t/m  ronde  4

Nr   Naam                              Punten      Wa    Gsp   Gw    Rm    Vl      Perc    

1     Jaap Weidema                 159,00       50    4      4      0      0      100,0

2     Robin Baines                    129,00       49    3      3      0      0      100,0

3     Jasper  Zijlstra                 119,67       48    2      2      0      0      100,0

4     Ben de Vries                    105,67       47    2      2      0      0      100,0

5     Gerrit Meppelink              88,33         46    3      2      0      1      66,7

6     Wiebe Hoekstra               86,00         45    3      2      0      1      66,7

7     Bauke Hoogstra             81,67        44    3      2      0      1      66,7    

8     Anne van Streun              73,00         43    1      1      0      0      100,0

9     Jens de Roos                  72,17        42    3      1      1      1      50,0    

10   Jelle Bergsma                  66,00         41    4      2      0      2      50,0

11   Harm Blumers                 65,00         40    1      0      0      1      0,0

12   MP van der Meer              64,00         39    4      2      0      2      50,0

13   Freek Leistra                    63,33         38    2      1      0      1      50,0

14   Tjerke van der Woude      60,33         37    2      1      0      1      50,0

15   Mon Bonte                       55,50         36    4      1      1      2      37,5

16   Wim van Dijk                    45,00         35    3      1      0      2      33,3

17   Jack Zeilstra                     40,67         34    3      1      0      2      33,3

18   Sebe Steenhuis               34,00         33    4      1      0      3      25,0

19   Frederik Vogelzang          31,00         32    4      1      0      3      25,0

20   Fons Joorman                  30,50         31    3      0      1      2      16,7

21   Simke Terpstra                21,33         30    2      0      0      2      0,0

22   Rienk van Dijk                  15,00         29    4      0      1      3      12,5

EXTERNE COMPETITIE

Voor alle VERSLAGEN van de  EXTERNE COMPETITIE, klik op de volgende link  https://www.schaakclub-bakkeveen.nl/category/competitie-extern/

Speelschema externe competitie

CLUBKAMPIOENEN sinds 2001
Seizoen Clubkampioen Snelschaakkampioen
2001 – 2002
2002 – 2003
2003 – 2004 Ben de Vries Ben de Vries
2004 – 2005 Dirk Müller Dirk Müller
2005 – 2006 Ben de Vries Hos van der Mark
2006 – 2007 Ben de Vries Dirk Müller
2007 – 2008 Ben de Vries Gerrit Meppelink
2008 – 2009 Gerrit Meppelink Gerrit Meppelink
2009 – 2010 Gerrit Meppelink Gerrit Meppelink
2010 – 2011 Gerrit Meppelink Mendelt Tillema
2011 – 2012 Ben de Vries Dirk Müller
2012 – 2013 Ben de Vries Dirk Müller
2013 – 2014 Gerrit Meppelink Rik Weidema
2014 – 2015 Dirk Müller Gerrit Meppelink
2015 – 2016 Jorn Brouwer Dirk Müller
2016 – 2017 Dirk Müller Dirk Müller
2017 – 2018 Dirk Müller Dirk Müller
2018 – 2019 Wiebe Hoekstra Dirk Müller
2019 – 2020 Ben de Vries niet gespeeld
2020 – 2021 Ben de Vries niet gespeeld
2021 – 2022 Jasper Zijlstra Pieter Jan Bouma