Het snelschaakkampioenschap 2024-2025 dat afgelopen woensdag werd gespeeld is een prooi geworden voor Johan Meirink. Met 7.5 uit 8 wist hij Jasper een halfje voor te blijven. Hans Hoekstra werd derde met 6.5 punten.

Dit jaar werd er voor het eerst in een andere opzet gespeeld. De 23 schakers werden in 4 groepen van zes ingedeeld met als basis de eindstand van de interne competitie. Na het spelen van zo’n zeskamp werden de winnaars, de nummers 2, nummers 3, etc. opnieuw bij elkaar gezet in groepjes van 4.
De winnaar van de eerste vierkamp werd dus Johan. Hieronder staan de gedetailleerde uitslagen van de zeskampen en vierkampen. De grootste verrassing uit de eerste ronde was Freek Leistra die met 5 uit 5 toppers als Ben, Gerrit en Jaap het nakijken liet! In de finale vierkamp kon Freek de goede start helaas geen vervolg geven.



